DUK: Dažnai užduodami klausimai

Kilo su „Nizoral®“ susijusių klausimų? Atsakymus galite rasti toliau, prie mūsų DUK

Kaip „Nizoral®“ turėtų būti naudojamas?

Pažeistas galvos odos vietas išplaukite „Nizoral®“ ir prieš išskalaudami palaukite 3–5 minutes. Kad atsikratytumėte pleiskanų, „Nizoral®“ 4 savaites reikia naudoti du kartus per savaitę, o paskui, kad jų nebeatsirastų, pakanka kartą kas 1–2 savaites.

Ar galima „Nizoral®“ naudoti nėštumo ir žindymo metu?

„Nizoral®“ naudojant išoriškai (ant galvos odos) ketokonazolo pėdsakų kraujyje neaptinkama. Vis dėlto, kaip ir bet kokio kito medicininio produkto, nėščiosioms ir žindančioms moterims „Nizoral®“ naudoti nereikėtų, išskyrus tuos atvejus, kai jį naudoti rekomenduoja gydytojas.

Ar „Nizoral®“ galima naudoti ir tada, kai plaukai dažyti?

Jei plaukai dažyti cheminiais dažais, dėl „Nizoral®“ naudojimo gali pakisti jų spalva, tačiau tokia tikimybė nėra labai didelė ir tai nėra įprastinė reakcija į šampūno „Nizoral®“ naudojimą.

Ar naudojant „Nizoral®“ galima naudoti kitas plaukų priežiūros priemones?

Savo mėgstamiausio šampūno, kondicionieriaus arba bet kokios kitos plaukų priežiūros priemonės atsisakyti nebūtina. „Nizoral®“ gali būti sveikos plaukų priežiūros dalimi. „Nizoral®“ yra pakankamai švelnus beveik bet kokiems plaukams, nesvarbu, ar jie dažyti, apdoroti cheminiu būdu, ar žili. Be to, priešingai nei šampūnai su degutu, „Nizoral®“ yra gaivaus ir gryno kvapo, kuris derės su jūsų mėgstamiausių kvepalų kvapu.

Ar prieš naudojant arba panaudojus „Nizoral®“ reikia išplauti plaukus įprastu šampūnu?

Ne. Pakanka vietoje įprasto šampūno du kartus per savaitę plaunant plaukus naudoti „Nizoral®“. Jei plaukus norite plauti dažniau, tam galite naudoti savo mėgiamą šampūną. Vieno plaukų plovimo metu pakanka plaukus „Nizoral®“ ištrinkti vieną kartą.

Ar „Nizoral®“ padeda ir nuo galvos niežėjimo, net tuomet, jei pleiskanų nėra?

Nizoral®“ yra vaistas, skirtas gydyti pleiskanas ir seborėjinį dermatitą, kai pasireiškia pleiskanojimas ir niežulys. Jei simptomų priežastis yra ne pleiskanos ir seborėjinis dermatitas, reikėtų kreiptis į dermatologą.

Ar „Nizoral®“ galima naudoti taip pat vaikams arba kūdikiams?

Ne, „Nizoral®“ gali naudoti tik suaugusieji ir paaugliai nuo 12 metų.

Kiek laiko galima laikyti „Nizoral®“?

Nuo pagaminimo „Nizoral®“ gali būti naudojamas 3 metus. Pasibaigus tinkamumo naudoti terminui arba praėjus 3 metams po pagaminimo „Nizoral®“ naudoti negalima. Taip pat „Nizoral®“ nereikėtų naudoti, jei pakito jo išvaizda arba kvapas.